AKATLAR MOTORLU KURYE, KURYE, İSTANBULMOTORKURYE.ORG

Sevgili dostlar bundan böyle artık Akatlar bölgesindeki hızlı olarak servisimiz başlamıştır. Böylece bu bölgede taksi bekler gibi bizleri aranızda  bulabileceksiniz. Biliyoruzki çağırdınız elemanların çok geç geldiğini ve geç teslimat yaptığını. Artık üzülmeyin çünkü biz varız. Bizler özellikle Levent ve çevresinde dolaşarak sizler için hazır kıta beklemekteyiz. Sanki yolda bizi taksi çağırır gibi çağıracaksınız. Bu amaçla verdiğimiz tüm hizmetimizse ekonomik olarak devam etmektedir.

Akatlar Bölgesi Küçük Bir Bölge Olsada Potansiyeli Yüksek Olan Yerler Arasında Bulunmaktadır.

Evet burası İstanbul Avrupa yakasının ikinci köprü çıkışına çok yakın bir mesafe içinde ter almaktadır. Burası aslında Levent diye geçerken sonradan Akatlar diye anılmaya başlanmış ve ayrı bir semt olmuştur. Beşiktaş İlçesine bağlıdır. Levent bölgesinin iç tarafıdır. Burasının en önemli özelliği burada Maya sitelerinin çokluğudur. İki adet maya sitesi ve maya rezidans plaza bulunmaktadır.

Levent bölgesi Levent Caddesi Etiler tarafındaki başından başlayarak Otoban yoluna paralel olarak Çilekli tesisleri ve orada bulunan petrol tesislerini de içine katarak ileri oluşan bir alana sahiptir. Etiler üzerinden ve Levent üzerinde ve ayrıca 4 Levent üzerinden gidilen bir yerdir. Bölgede bir basketbol ve birde futbol tesisleri bulunmaktadır.

Beşiktaş Spor Klübünün Kullandığı Basketbol Sahası Burada Akatlar Tarafında Bulunmaktadır

Evet Beşiktaş spor klubünün kullandığı basket sahası Gene bu bölgede Akatlar içinde bulunmaktadır. Ayrıca gene Beşiktaş klübünün kullandığı futbol sahası Çilekli tesisleri diye bilinen alan da gene bu bölge içinde bulunmaktadır. Aslında burası sakin bir bölge olmasına rağmen maç günleri biraz şenlenmektedir. Ayrıca burada Akatlar gazeteciler siteside bulunur. sekiz kısımdan oluşan bu site nedendirki dörtten başlamaktadır. Bunun neden böyle olduğunu anlamış değilim. Belkide önceden maya sitesinin olduğu bölgede ilk üç kısım vadıda buraya maya sitesi yapılınca ortadan kalmış olabilir. Ama bu sadece bir tahminden ibaret olup tam doğru bilgi değildir.

Bizler elimizden geldiği kadarıyla bu bölgede hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu tarafta olan firma sahipleri genel olarak bizim işi yapan insanları hor görmede Anadolu tarafındaki insanlardan daha fazladır. Buradaki firmaların içinde çalışan çoğu sekreterler bizlere hiç iyi davranmamakta ve bizlere aşağılık insan muamelesi yapmaktadırlar. İnşallah kazasız ve belasız işler olmasını yüce Allah tan diliyoruz. Ayrıca herkesede hayırlı işler dileriz.

AKATLAR MOTORLU KURYE, KURYE, İSTANBULMOTORKURYE.ORG

AKATLAR MOTORLU KURYE,  İSTANBULMOTORKURYE.ORG

Bir Cevap Yazın