Altunizade Kurye

Modern dünyada hayatlarımız büyük miktarda iş ve zaman yönetimi etrafında şekilleniyor. Her şeyi hataya yer bırakmadan planlamaya çalışırız. En ufak bir aksilik planlarımızı mahvedebilir ve bizi öfkeli ve hüsrana uğratabilir. Böyle bir aksaklığın örneği, imzalanması ve teslim edilmesi gereken önemli bir belge veya kalabalık otoyollarımızda imkansız görünen bir zamanda belirli bir varış noktasına ulaşması gereken bir paket olabilir. Bu tür görevlere, belirli bir hedefe zamanında varılması için bir zaman çerçevesi verilebilir; bu, aynı gün veya birkaç saat içinde olabilir. Tüm bunların kontrolü çok zaman alıcıdır ve eğer bir başkası başka bir görevle meşgulse bunu yönetmek imkansız olabilir. İşte bu noktada posta hizmeti devreye giriyor. Belirli bir belgenin önemi ve aciliyetinin ayrıntıları göz önüne alındığında, belgeyi veya paketi istenen sürede doğrudan varış noktasına götürecek bir messenger hizmeti atanabiliyor. Bu uçtan uca süreç şu anda herhangi bir posta sorununun üstesinden gelmenin en etkili yoludur ve bu mesajlaşma hizmetleri kurye hizmetleridir.

Altunizade Kurye nedir? En güvenli şekilde gönderilmesi gereken bir paketiniz mi var? Veya partnerinize göndereceğiniz bir sözleşme var ama buluşup ona veremeyecek kadar meşgulsünüz? Yoksa satıcıdan sık sık sipariş veren biri misiniz? Endişelenmeyin, sorununuzun cevabı bizde. Evraklarının veya eşyalarının hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmesine ihtiyaç duyanların çözümü biziz. Altunizade Kurye ihtiyacınıza cevap olacak. Altunizade Kurye aslında kurye hizmeti veren küçük bir firma. Kurye’nin kendisi de Türkçe’de haberci anlamına geliyor. Bu şirket bir ev endüstrisidir, bu da bu şirketin temelden büyüyen küçük bir şirket olduğu anlamına gelir. Bu şirket doğrudan sahibine bağlı olarak yönetilmektedir ve sahibi, kurye olarak çalışan serbest meslek sahibi bir kişidir. Bu şirketin asıl işi müşterinin belgesini hedefe göndermektir. Altunizade Kurye her ne kadar belge dağıtımına odaklanmış olsa da başka gönderiler de gönderebilmektedir. Ancak asıl odak noktası hâlâ belgedir.

Altunizade Kurye küçük bir şirket olmasına rağmen müşteriye maksimum hizmet verme taahhüdümüz bulunmaktadır. Misyon, bir müşterinin belgesini varış yerine en hızlı sürede ama yine de güvenli bir şekilde teslim etmektir. Birçok ofis binasının bulunduğu Altunizade bölgesinde yer alan firmamız, Altunizade bölgesi civarındaki ofis çalışanlarının da müşterimiz olmasını hedefliyoruz. Ancak bu, konut sakinlerine hizmet vermediğimiz anlamına gelmiyor. Aslında Altunizade Kurye, belgesinin veya eşyasının başka bir yere gönderilmesine ihtiyaç duyan herkese hizmet veriyor.