BAHÇEŞEHİR MOTORLU KURYE, İSTANBUL KURYE

Bahçeşehir Bölgesi Ve Sınırları Neresi Olmaktadır

Burası gene ilçe olacakken ilçe olamayan yerlerdendir. Çok merak ettiğim şeylerden birisi burası neden Başakşehir İlçesine bağlanmıştır. Fakat ne alakası olduğunu anlamış değiliz. Bu bölge İstanbul içinde ilk şehirleşme ve kentleşme olarak bloklar ve siteler yapılan bölgelerdendir. Buraya gittiğim zaman en son kayboldum. Nedeni ise o kadar çok sağa ve sola büyümüş ki nereye gideceğimi şaşırdım. Arka taraflara bir yere gitmiştim. Gittim fakat geri dönemedim. Normal yol gözüküyor devam ettim. Bir baktım yol bitti boş arazi başladı. İçimden buralarda dolar dedim. Kesin buralara da binalar kondururlar demiştim.

Zaten nerde boş bir aşan bulsalar hemen bir site veya bina konduruyorlar. İnsan bir düşünür buralarada bir tesis yapalım, otopark yapalım, yada yol yapalım veya başka bir şey şimdi aklıma gelmiyor. Nedir bu arkadaşım her taraf bina oldu. Zaten bu boş alanlarda hep zengin insanlar. Alıyorlar veriyorlar kiraya. Buraya bir tane zengin kesim geliyor daha sakin diye sanırım. Hiç orta direk ve orta halden daha düşük insanımız gelemiyor. Çünkü artık böyle insanları şehir içlerinde istemiyorlar galiba. Mecbur ve zorla olmasa da dolaylı yönden buralara insanları göç ettiriyorlar. Kentsel dönüşüm bahanesi ile malesef tüm arazilerimiz kodaman ve paralı ve arkası olan dayıları olan insanlara peşkeş çekiliyor.

Bu Bölgede Zorda Olsa HizmetBaşlamış Bulunmaktadır

Evet Bu bölge ya çok karışık yada bana göre karışık geldi. Fakat büyük bir alana sahip ve sitelerle dolu bir yer. Az ilerisi Hadımköy, daha öncesi yani gerisi Altınşehir bölgesi, tam karşısı ise Esenyurt İlçesine bağlı bölge ve hemen yanında ise Tem Otobanı geçmektedir. Buradaki  işlerimiz sakin bir şekilde devam etmektedir. Bizler yavaş yavaş hizmetimizi arttırmaya yönelik faaliyetler içine girmeye başladık. İlerki zamanlarda daha kaliteli hizmet için kolları sıvamış bulunmaktayız.

Burada hizmete başladığımızdan itibaren her geçen gün ahada ilerlemeye başladık. 2018 yılı başına kadar yaptığımız atılımların meyvesini almaya başladık. Çok şükür. Değerli Bahçeşehir sakinleri ve işverenlerine bizlerle hiç olmazsa bir defalığına çalışmalarını öneriyoruz. Daha sonra fikirlerini verebilirler tabiki. Çünkü bizler verdiğimiz hizmetten emin ve güven içinde çalışmaya devam ediyoruz.

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, istanbulmotorkurye.org

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, istanbulmotorkurye.org

Bir Cevap Yazın