BALMUMCU MOTORLU KURYE, BİZLE ÇALIŞIN ZAMAN KAZANIN

Balmumcu Motorlu Çalışma Alan Ve Bölgesi

Bu semte gün içinde çok sıklıkla gideriz. Çünkü nereden nereye gideceğimiz zaman uğrak noktası olan bir semtimizdir. Yol üstünde bulunan bu semtimiz Barbaros Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Zincirlikuyu mevkinden Beşiktaş istikametine doğru giderken Gayrettepe ışıklardan yani Kışlaönü dediğimiz göbekten başlar, burada eski Ntv binası vardı şimdi otel oldu işte buradan başlayarak Beşiktaş Yıldız üst geçidine kadar devam eder. Hatta burada Sait Çifçi Hatanesi vardır. Sabancı Lisesi vardır. İşte oraya kadar.  Hatta yolun sağ taarfında Atve binası vardır. Point otel vardır. Yolun sol  taraftan ise yaklaşık olarak Ortaköy Cami sine kadar inmektedir. En son sokak ise Itri sokaktır.

Balmumcu Semtinde Bulunan Tüm Hizmetlerimiz

İşte bu aralıklarda hizmet veriyoruz. En çok gittiğimiz yerler yukarda saydığımız yerlerdir. Ayrıca Koza İşmerkezi ve Enka binalarına da kurye gönderileri gitmektedir. Bu bölgede güzel ve sağlam müşteriler ve firmalar bulunmaktadır. Bizler yıllardan beridir buralarda hizmet veriyoruz ve şuana kadar bir yanlışlığımız olmamıştır.

Burada bulunan tüm hizmetlerimiz sektörümüz içinde bulunduğumuz tüm servisleri kapsamaktadır. Gündüz evrak taşıma ve gönderilerinizi teslim ederken gece ise hastalarınıza şifa için evlere ilaç servisi veriyoruz arkadaşlar. Zor durumda kaldığınız zaman bizi arayın.

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, istanbulmotorkurye.org

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, istanbulmotorkurye.org

Bir Cevap Yazın