ETİLER MOTORLU KURYE, İSTANBUL MOTOR KURYE

Burası İstanbul, Beşiktaş İlçesine bağlı elit semtlerden bir tanesi olmaktadır. Levent, Bebek, Arnavutköy, Ulus, Zincirlikuyu ve Büyükdere Caddesi arasında kalan bir yer ve bölgedir. Etiler semtinde bir çok irili ufaklı siteler mevcuttur, Maya sitesi gibi, Arya Evleri,Emelim Sitesi, Çanakakle Seramik sitesi, Narin sitesi, Büyükhanlı Sitesi, Alkent Sitesi, Mutlu Sitesi, Sarı Konaklar Sitesi, Meva Sitesi gibi. Burası yaklaşık olarak Nisbetiye Caddesi üzerinden Cengiz Topel Caddesine kadar uzanmaktadır. Tem Otoban İkinci Köprü sınırına kadar devam etmektedir.Etiler genel olarak zengin muhitidir. Buralarda motosiklet kullanırken çok dikkatli olmamız gerekmektedir.

Etiler Dağıtım Ve Motorlu Hizmetimiz Devam Ediyor

Bizler buralara gerçekten çok yoğun olarak enerji sarf ediyoruz. Çok trafik alan yerlerin başında gelen Etiler deki en önemli yer Akmerkez Avm ve buradaki üçlü üçgen plazalardır. Biz yıllarca buralara hizmette bulunduk, çalıştı, çabaladık. Burası gene aynı Etiler. Akatlar semtide buraya yakındır. Burası Levent Ve Bebek arasında kalan bir yerdir. Bir çok merkeze yakındır. İkinci köprü ve birinci köpriye çok yakın tam ikisi arasında kalan bir alandadır. Bundan dolayı da kalabalık olmasada trafik olarak yoğun bir bölgemizdir.

Burada Yıllar Önce Başımızdan İlginç Bir Olay Geçmişti.

Çalışmalarımız başladığından beri süregelen bir çok olaylar vuku bulmuştur. Bu bölgede yıllar önce yaşadığım bir olay aklıma geliyor ve çok üzülüyorum. Yıllar önce işe ilk başladığım yıllarda, Etiler Levent arasında trafikte giderken yavaşça, aniden karşı taraftan aradan bir kadın fırlayıp bana vurmuş ve ayağını kaldırıma çarpmıştı. Hafif dizi kanamıştı okadar. Hemen orada bulunan hastaneye getirdim. Muayene ettirdim ve pansuman oldu. Doktor bişey yok demişti. Bende kendisine o zamanın parasıyla yıl 1997 yılları 20 tl para verip evine doğru yollamıştım. Taksiye bin diye vermiştim. Aradan iki gün geçince beni Etiler Levent Karakolundan çağırdılar ve şikayet var dediler. Kadın beni şikayet etmiş ve kendisine çarpıp kaçtığımı söylemişti. Ben şok olmuştum.

Asıl beni üzen o kadının tavrı değildi, orada bulunan karakol komiserlerinden bir adam bir memur bana akla hayale gelmeyecek laflar etmişti. Demekki benden para koparmak istediler. Demekki o kadın ve kocası o karaoldaki polisleri tanıyordu. Orda bulunan polislerde benim üstüme geliyordu. Bende benimde bir tanıdık polis var deyince orda bulunan komiser haşa subhanallah burda Allah da benim Peygamberde benim seni elimden onlar bile kurtaramaz deyince başımdan aşağıya kaynar sular dökülmüştü. Hala aklıma geliyor ve üzülüyorum. Kimbilir onlara Allah ne yaptı bilmiyorum ama hafızamın derin bir yerinde kalmıştı bu olay.

ETİLER MOTORLU KURYE, İSTANBUL MOTOR KURYE

ETİLER MOTORLU KURYE, İSTANBUL MOTOR KURYE

Bir Cevap Yazın