Loading

Seri motorlu kurye yeni havalimanında 7 / 24 çalışan kuryeleri ile siz değerli müşterilerinin aramasıyla havalimanından gönderileri alır veya havalimanına gitmesini sağilar. Havalimanı kurye 7 / 24 hizmet sunmaktadır.

Havaalanı Kurye; Sabiha Gökçen havalimanı ve istanbul yeni havalimanı kurye ekibimiz tarafından acil evrak yada paket gönderileriniz için İstanbul içi tüm semtlere hizmet sağladığımız kurye hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Moto kurye ekiplerimiz tarafından ortalama 30 ila 45 dk içerisinde gönderilerinizi sizlerden teslim alarak, en kısa sürede teslimat adreslerinize ulaştırılması için hizmet vermektedir.

İstanbul arnavutköye bağlı yeni havalimanından göndermek istediğiniz koli zarf paket gibi eşyalarınız gitmesi gereken adrese acil kurye veya normal kurye seçeneği ile teslim edilir.

Havalimanı kurye servisi ile yeni havalimamına gönderiler olduğunda seri kurye firmamızı 7 / 24 arayabilir kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Havalimanı kurye ile sabiha gökçen havalimana istanbul yeni havalimanına gönderi yapabilir veya başka illerden gönderilen paketlerinizi aldırabilir gitmesi gereken yere seri kurye ile ulaştırabilirsiniz.

Top