İSTANBUL MOTO KURYE, BAŞARININ SIRRI DOĞRU VE ÇOK ÇALIŞMAK

İstanbul ‘da hizmet vermekteyiz. Yaklaşık yirmi yıldan fazladır bizler bu hizmeti iyice vermekteyiz. Yedi yirmi dört çalışıyoruz. Çalışmalarımız kalite olarak yüzde doksanın üzerindedir.

Peki bizim olduğumuz sektörde İstanbul içinde görev yapan motorlu elemanlara ve firmalarına İstanbul  bölgesinde genellikle Kurye denmektedir. Bizler ilk bu işin çıktığı yer olan burada hizmete başladığımız zaman çevrede ne bir eleman vardı nede bir böyle buarda şirket olarak bir kurum vardı. Sadece motosikletleri seven ve bunlara binen gençler ve zenginler vardı.

Motosiklet Kullanmak Özgürlüktür

Ben hatırlıyorum motosiklet kullanmak bir ayrıcalıktı ozaman. Şimdi ise her kesin bir tane altında var. Bileni bilneyeni, genci yaşlısı, serserisi veya insan gibi insan olanı, tabi bu son sayılan kısım çok az ve hala da çoğalmamaktadır.

Evet o zamanlar herkes motora binemezdi işte. Daha çok parası olanlar binerdi. İşte ozamanlar bu piyasa daha gelişmemiş iş haline gelmemiş, motor aksesuarları fazla çeşidi olmayan ve bir kaç yerde olan bir sektördü. Şimdi ise milyarlarca lira değerinde sektör oluşmuştur.

Motorcu Olmak Yürek Ve Bilek İster

Evet eskiler eskiler, her geçen gün dünya ileri gitse de insanlar hep geçmişe özlem duyar yad ederler. Çünkü her geçen gün dünya ve insanlık daha kötüye gitmektedir. Ozamanlar motosikletler çok azdı. Ayrıca o zamanlar kask takmak yoktu, kimse kask takmazdılar. Hatta polisler bile. Çünkü neden? zorunlu değildi.

Şimdilerde ise gençler kaskını ellerinde taşıyor yada motora bağlıyor takmamak için, ama polis görünce hemen takıyorlar. Halbuki bu kaskın sana faydası var ki polise değil. Anlayamıyorum bu tip insanları. Adam kocaman motora biniyor kask yok, yada kaskı elinde taşıyor. Allah akıl fikir versin.

İSTANBUL MOTO KURYE, KALİTE VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA

İSTANBUL MOTO KURYE, KALİTE VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA

Bir Cevap Yazın