KEMERBURGAZ MOTORLU KURYE, İSTANBUL MOTO KURYE

Kemerburgaz  hizmetimiz son derece seviyeli ve kaliteli bir şekilde hizmete başlayalı hizmetimiz aralıksız devam etmektedir. Sunduğumuz hizmet ile tüm bu bölgeye kurye hizmeti vermekten kendimizle gurur duyuyoruz. Başarılı çalışmalarımız var. Yaklaşık 30 yıldır bu bölgeye gide gelirim. Ve 25 yıldır da 2018 yılı itibariyle on numara yani kaliteli olarak burada hizmet veriyorum. Bu bölgeyi çok iyi tanıdığım için avucumuzun içi gibi biliyoruz. Kaliteli bir firma ile çalışmak isterseniz mutlaka bizi arayınız.

Kemerburgaz Ve Çevresinde Oluşan Büyük Değişim

Burada yüksek oranda boşa alan olduğu için buralara ilk başlarda çok gelişi güzel bir hal almış, daha sonraları buralara gelen yoğun inşaat ve konut projelerinden dolayı müthiş bir iyileşme, gelişme olmuştur. Bizler buralara giderken sadece gidiş ve geliş olmak üzere bir yol vardı. Oda kamyonlar sıraya girince kaç km kuyruk oluşurdu. Eski yol şimdiki yolun kenarından aşağıya doğru inerdi. Bu yol çok tehlikeli ve hatalı sollamanın bol olduğu virajlı bir yoldu. Bu yol tam birinci kemerin olduğu yere çıkardı. Sanırım hala faal halde kullanılmaktadır. Birde Ayazağa Cendere bölgesinden Kemerburgaz tarafına bir yol vardi ki berbat halde gidilmeyecek kadar kötüydü. Şuanda kötü ama eskisinden iyi. Harfiyat ve beton kamyonları bu yolu işgal etmiş ve terör estirmekteler.

Bölgede Yapılan Devamlı İnşaat Ve Harfiyat Kamyonları

Son olarak eski yollardan farklı olarak Kemerburgaz ve Göktürk bölgelerine duble olarak yeni bir yol yapılmıştır. Bu yol güzel ve temiz bir yol olmakla beraber malesef kamyon ve daha büyük araçlar burayı tehlikeli hale getirmektedir. Son üçüncü köprü de yapıldıktan sonra artık şehirler arası otobüs firmaları bu yolu kullanmak zorunda bırakılmış ve en az 100 km yolları uzamıştır. Ben bu yldan Kemerburgaz istikametine gittiğim zaman hep gördümki en sol şeritte hep kamyonlar vardı.

Evet bu bölge ya inşaat alanı yada inşaat alanına giden yol güzergahı içinde olduğu için çok tehlikeli olmuştur. Özellikle üçüncü köprü ile üçüncü hava alanı inşaatları nedeniyle burası perişan hale gelmiştir. Bu harfiyat kamyonları burada radarda olamsına rağmen bu yolda en az 100 km hız ila 150 km hız arasında gitmektedirler. Peki bu nasıl oluyor, arkalarında devlet olduğu için malesef ne onlara bir şey diyen var nede bir trafik polisi çevirip ceza yazabiliyor. Nadiren gösteriş olsun diye yazılan cezalar veya bağlamalarda asla uygulanmıyor. Hatta cezaları bile yine devlet ödediği söyleniyor. Bu çalışmalar 2020 gibi biteceği söylenmekte bakalım ne olacak.

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, istanbulmotorkurye.org

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, istanbulmotorkurye.org

Bir Cevap Yazın