Nakkaştepe Kurye

Müze binası vakfa ait 140 yıllık bir yapı olup daha önce su deposu olarak kullanılmıştı. Binanın restorasyonu Nakkaştepe Belediyesi tarafından yapılarak müzeye dönüştürüldü. Müze binası, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından da tarihi eser olarak tescillendi. Müzede, başta Yarımburgaz Mağaraları olmak üzere Yarımburgaz-Odayeri bölgesinden alınan, yaklaşık 1000 yıllık periyotlardaki değişimin anlaşılmasına yardımcı olan Neolitik ve Kalkolitik Çağ’a özgü eserlerin ortaya çıkarıldığı çok sayıda eser yer alıyor. Bu bölgeler 1960-1986 yılları arasında inşa edilen Terkos Gölü’nün suları altında kalmıştı ve bu eserler artık dönemin insanlarının kültürünü ve su baskınının çevreye etkisini analiz etmek ve anlamak için tek yolu sağlıyor. Nakkaştepe Kurye, İstanbul’da Nakkaştepe Parkı’nda yer alan bir müze ve açık hava müzesidir. Müze, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yakın olan Nakkaştepe’nin kuzeybatı banliyö semtinde yer almaktadır. Müzede, Yarımburgaz Mağaraları ile Yarımburgaz – Odayeri bölgesinden alınan, tarih öncesi ile Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerine ait 106 arkeolojik eser bulunuyor.

Nakkaştepe’nin adresi sonuna kadar kalan önemli bir hamleyi içeren hizmettir. Bir adres ya da bir yerde yapılan bir iş söz konusu olduğunda birçok alet taşınamayacağı için insanların sağlığı ve şartları bu düzeyde işlerin yapılmasına izin vermemektedir. Artık buzdolabı, çamaşır makinesi ve benzeri ağır eşyaları kaldırmaya gerek kalmayacak ve bu işi Nakkaştepe asansörleri ile taşırken bina girişine de zarar verilmeyecek. Bu kadar eşyayı taşımak yerine Nakkaştepe Kurye adresine ulaşılacak. Asansör firmalarından biriyle koordinasyon kurarak, işlemleri önceden düzenleyecek yeterli bilgiyi alan Nakkaştepe Kurye, bir adresin veya bir işin kimseyi rahatsız etmeden yapılmasını sağlayacaktır. Önce Nakkaştepe kuryesi adres sahiplerinden etiketleri aldıktan sonra eski adresine ulaşacak; ikincisi, daha önce açıklandığı gibi bir şeyi hareket ettirmesi gereken doğuma gelecektir. Nakkaştepe Kurye bu etiketi mallara yapıştıracak ve hareketli bir gidişat izleyecek. Bu tür bir iş, bu malların tek bir taşınacağının garantisidir, çok pratiktir ve asla kaçırılmaması gereken bir iştir.

Dünya pazarının küreselleşmesiyle birlikte hem özel sektörde hem de kamu sektöründe yerel ve uluslararası mal taşımalarında koli ve kurye hizmetleri konusu büyük önem kazanmıştır. Bu teslimat sürecinin başarıyla tamamlanabilmesi için kurye hizmetinin kalitesi ve teslimat hızı büyük önem taşımaktadır. Satın aldığı ürünü kısa sürede bir ülkeden başka bir ülkeye teslim etmek isteyen birinin hızlı kargo hizmetini tercih etmesi büyük önem taşıyor. Bu hizmetin kalite standardı ve teslimat hızı, hizmetin maliyetini belirleyen temel faktörlerdir. Avrupa Birliği ülkelerinde eşyaların günlerce, aylarca gecikmesi beklenmiyor. Bu nedenle birçok firma ve firma, ürünlerini farklı bir ülkedeki fuardan kendi ülkelerindeki ofislerine taşımak konusunda zorluklarla karşılaşıyor. Kurye firmalarının sunduğu hizmetlerin faydalı olduğu yer burasıdır. Nakkaştepe Kurye İstanbul’da görülmeye değer bir lokasyondur. Mekan aynı zamanda Nestlé şirketiyle de bağlantılı. Hızlı ve doğru gönderiler için 1995 yılından beri kaliteli ve güvenilir hizmet veren Nakkaştepe kurye işletmemize ulaşabilirsiniz. Dosyalarınızı, zarflarınızı, paketlerinizi veya eşyalarınızı göndermek için bizi arayabilir veya çevrimiçi sipariş verebilirsiniz. Nakkaştepe kurye personelimiz, belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde gönderilerek, tüm gönderim ihtiyaçlarınızın belirtilen süre içerisinde en yüksek kalitede karşılanmasını sağlayacaktır. Tahmini süre Nakkaştepe yerleşim alanına göre belirlenmektedir. En hızlı ve en doğru gönderileri sağlayan Nakkaştepe kurye işimizin hız, kalite, garanti, kolaylık ve uygun maliyet avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yaptığımız işlerde laftan ziyade kaliteyi ve memnuniyeti görecek ve yaşayacaksınız.