ORTAKÖY MOTORLU KURYE, İSTANBUL KURYE

Ortaköy Civarında Ve Bölgede Yaşadığımız Sorunlar

Bu bölgede motosiklet sürmek gerçekten çok zor. Bir dakika içinde insan üç tane kaza atlatabilir mi? Hemde ufak kaza değil. Birincisi Çırağan Caddesinden Ortaköy istikametine doğru ilerlerken, hemde hızımız 70-80 iken bir metre önümdeki adam aniden sola kırıyor karşı şeride ve geri dönmek için manevra yapmaya çalışacak ve beni gördüğü halde bildiği halde böyle yapıyor. Bundan Allah ın izniyle çok zor kurtuluyorum.

İkincisi tam orayı geçtim derken karşı şeritten gelen bir araba aniden beni net gördüğü halde üstüme kırıyor, oda bizim tarafa geçmek istemiş ben yolda olduğum halde üstüme çıkmaya çalışarak. Birde el kol hareketi yapıyor bana.

Üçüncüsü iki şerit gidiş olan tek geliş olan yere geldiğimizde daha Ortaköy e varmadan geride, Taksi sol tarafımda bende sağ şeritte gidiyoruz, ve beni görüyor çünkü yan yanayız. İlerde biri el edince aniden hemen yanında olmama rağmen direk yol boş gibi üstüme sürmesi ve bana vurması, ve hala sağa kırmaya devam etmesi beni kaldırıma sıkıştırması. Ve kornaya basınca birde haklı gözüküp onunda kornaya çalması ve bana el kol hareketi yapması. Acaba nasıl haklı görüyor kendini oda garip.

Firma Olarak Bu Bölgedeki Çalışma Prensiplerimiz

Bizler her gün trafikte bu ve buna benzer onlarca kaza atlatıyoruz. Ne yüzünden hep bu şerefsiz, ahlaksız , adi pis insanlar yüzünden. Ve bırak bir özür insan bile asla diyemeyeceğim hayvan herifler birde senin üzerine yürüyor haklı imiş gibi. Allah bunların belasını versin. Allah içip içip yola çıkanlarında belasını versin İnşallah.

Arkadaşlar her ne kadar buralarda çok zengin serseriler ve kendini beğenmiş insanlar olsa da, hatta burada içmiş. sarhoş sürücüler ve insanlar olsada, bizim çalışma prensibimiz her zaman elimizden geldiği kadarıyla işimize odaklanmak ve bize emanet edilen emaneti yerine teslim etmektir. Tabikide bizde insanız ve hele iki tekerlek üstünde can pahasına çalışıyoruz. Yaşadığımız bir çok olay bizim elimizde olmadan dışardan gelen olaylar oluyor. Ve bize kimse tarafından saygı gösterilmiyor ve insan yerine bile konmuyoruz. Bu durumlarda kim olsa sinirlenir ve tepki gösterir. Malesef bizlerde bazen bu tepkileri gösteriyoruz. Yapacak birşey yok olanlar bunlar.

https://istanbulmotorkurye.org/istanbul-kurye.html

İstanbul Kurye, Kurye, İstanbulmotorkurye.org

Bir Cevap Yazın