ŞİRİNTEPE MOTORLU KURYE, ZAMANINDA HİZMET TAM İSABET

Şirintepe Mahallesinde Servisimiz Başlamıştır.

Evet kendi mahallemiz ve firmamızın olduğu bölgedir burası. Açelya sokakta bulunan firmamız, buralı olmasından dolayı kendi yerimizde de hizmet vermeye başladık. Bu hizmetimiz her türlü sektörümüzde bulunan aklınıza gelen tüm hizmeti sürekli ve kaliteli olarak kapsamaktadır. Ayrıca bu verdiğimiz çalışmalarımızda gündüz olduğu gibi gecede verilmektedir. Çünkü biz buralıyız ve burada yaşamaktayız. Burası Kağıthane İlçesine bağlıdır. Levent bölgesine ve özellikle Büyükdere Caddesi istikametine daha yakındır.

Şirintepe Mahallesinden Tüm İstanbul’a Hizmet Veriliyor

Aslında burası küçük bir mahalle olduğu için fazla kurumsal firma bulunmamaktadır. Ama ufak tefek küçük esnaflar sağa sola bir şeyler yollamaktadır. Bu kardeşlerimizi mağdur etmemek için genede buralarda hizmet vermek bizim için sevinç kaynağıdır. Bizde elimizden geldiğince mahallemize hizmet veriyoruz. Hayırlı olsun.

Fakat yerimiz burada oldu diye sadece buraya hizmet vermek zorunda da değiliz. Dediğimiz gibi buradan çıkarak tüm İstanbul semtlerine ve ilçeleri arasında çalışma veriyoruz. Özellikle Levent, Maslak Ve Sarıyer ile Beşiktaş arasındaki bölgelerde çok etkiliyiz. İlk öncelik verdiğimiz mesele karşımızdakine güven vermektir.

Bölgedeki Sorunların En Başında Araç Park Sorunu Geliyor

Malesef her yerde olduğu gibi buranın en büyük sorunlarından ilk başındaki gene park sorunu nu teşkil etmektedir. Çünkü insanlar malesef kredi ile peynir ekmek alır gibi araba alıyorlar. Birde beğenmiyorlar durmadan değişiyorlar. Dahada  neden beğenmiyorlar yenisini alıyorlar. Dolaysıyla bir daire de bile en az iki araba olduğu için sokkaalrımız sağlı sollu arabalarla doluyor. Ve sokağın başından gelen bir araç malesef sokak ortasında karşılaşınca trafik sıkışıyor. İnsanlarımız çok cahil.

Sanki araçalrı bedava veriyorlar. Saldırıyorlar araç almaya. Ama baktığımızda araçalrın yarısından çoğu sokakta durömakta yerinden bile oynamamaktadır. Bunun sebebi işte trafik. Madem kullanmayacaktın da neden araç aldın be kardeşim demek geliyor insana. Ama ya sanane derse ne yaparız değilmi.? İnsanımız işte. Ne olsun dayanamıyoruz.  Fakat şuda varki gerçektende bizler sabrımızın son haddine kadar dayanmaya çalışıyoruz. Çünkü bir günde başımıza o kadar olay geliyorki inanın bize tahmin bile edemezsiniz. Neler yaşıyoruz neler. Her gün en azından iki üç defa ölümle burun buruna geliyoruz.

ŞİRİNTEPE MOTORLU KURYE, ZAMANINDA HİZMET TAM İSABET

ŞİRİNTEPE MOTORLU KURYE, ZAMANINDA HİZMET

Bir Cevap Yazın